Szukaj w katalogu:
Ocena

Najwyżej oceniane strony
Sprawdź czym się kierujemy przy ocenie.

Wstep

Nasz katalog stron dba o to by w swych zasobach nie zabrakło stron wartościowych, a szczególnie tych wywodzących się z regionu stanowiącego międzymiastową strefę telefoniczną o numerze kierunkowym 52.

R e k l a m a+ dodaj reklamę

Notice: Undefined variable: wynik in /home/ravras/public_html/kierunkowy/inne/funkcje.inc on line 294

Pomoc

Wpisy są moderowane
Każda propozycja jest oceniana przez moderatora. Strony słabe w ocenie moderatora są od razu usuwane. Co do reszty propozycji administrator przyjął kilka kryteriów za jakie przyznaje punkty. Oto one:
  Page Rank strony: tyle punktów ile w PR
  Treść strony: 0 - 5 punktów
  Grafika strony: 0 - 5 punktów
  Poprawnie zwalidowany kanał RSS z nowościami: 2 punkty.
  Poprawnie zwalidowana strona główna: 2 punkty
  Link zwrotny na stronie głównej - startowej : 4pkt za link tekstowy oraz 8pkt za dodanie naszego małego buttona

Ile można zdobyć punktów?
Każdy wpis może otrzymać maksymalnie 32 punkty. Dodatkowo można otrzymać do 10 punktów extra za: wyjątkowe zasługi w promowaniu katalogu bądź też w różnych akcjach promocyjnych organizowanych na kierunkowym 52. Zatem jest o co walczyć i radzę przed dokonaniem wpisu zadbać o to by zyskać jak najwięcej uznania w oczach naszych moderatorów.


Jak zdobyć dużo punktów?
Przed dokonaniem wpisu należy się dobrze zapoznać z kryteriami przyznawania punktów.
Wpływu na Page Rank zbyt dużego nie mamy, ale czynnik ten możemy poprawić, właśnie po przez dodawanie wpisów do wyszukiwarek i katalogów stron. Czyli promowanie, reklamowanie naszej strony wpływa korzystnie na wzrost PR.
Zadbaj o to by treść na stronie była ciekawa, wyczerpująca i pozbawiona błędów ortograficznych.
Grafika na stronie powinna przyciągać naszą uwagę swoją estetyką i funkcjonalnością. Najlepiej żeby była autorska - nie miała skopiowanej grafiki z innej strony www lub też nie korzystała z ogólnie dostępnych szablonów.
Strona bezbłędna czyli napisana zgodnie ze standardami HTMLa może liczyć na dwa dodatkowe punkty. Witryny posiadające kanał RSS są również przez nas premiowane. Proces walidacji odbywa się po przez stronę validator.w3.org.
Jednak najwięcej punktów możemy zyskać na umieszczeniu na swojej stronie linku do naszego katalogu. Odnośnik ten musi się znajdować na stronie głównej - startowej. Wybierz jeden z dwóch wersji wyświetlania linku, skopiuj wybrany, poniższy kod na swoją stronę:

kierunkowy 52 - katalog stron - zyskujesz 4 punky

kierunkowy 52 - katalog stron - zyskujesz 8 punktów


Poprawa wyniku punktowego
Jeśli już dokonałeś wpisu do naszego katalogu, a od ostatniego razu wiele się zmieniło (oczywiście na lepsze) na Twojej stronie to wówczas skontaktuj się z nami katalog@kierunkowy.052.pl, wpisując w liście adres zmodyfikowanej strony, oraz pokrótce opisz zmiany jakie nastąpiły.


Po co te punkty?
W kategoriach oraz na listach wyszukiwania wszystkie strony ułożone są w kolejności od największej do najmniejszej ilości punktów. Dodatkowo pod nagłówkiem strony jest zarezerwowane 8 miejsc dla najlepszych witryn w całym katalogu. Jeśli chcesz być widoczny w katalogu to musisz się postarać o jak najwyższą ilość punktów.


Na jak długo dodawane są wpisy?
Wpisy są dokonywane bezterminowo. Tylko wpisy odsyłające do stron już nie działających będą usuwane.copyrightCopyright 2011. Kierunkowy 052. All Rights Reserved  | Thumbnail Screenshots by Pagepeeker |  Powered by Skrypt katalogu v 1.1.3

Kontakt kierunkowy 52Kontakt

Kierunkowy 052 -design 052.pl
mobile: +48 667 785 676
e-mail: katalog@kierunkowy.052.pl

Statystyki kierunkowy 52Statystyki

ilość kategorii: 195
ilość stron: 173
strony oczekujące: 135

dziennie zatwierdzanych wpisów: 5
oczekiwanie na wpis: 27 dni
średnia ocena strony: 7,51 pkt